تعمیر لپ تاپ سامسونگ

تعمیر نوت بوک سامسونگ

تعمیر لپ‌تاپ سامسونگ

در حال حاضر لپ تاپ‌های Samsung  به دلیل کیفیت و قیمت مناسب،در بازار داخلی با استقبال بسیاری مواجه شده‌ است؛ در این بین، مراکز غیرمجاز بسیاری از این فرصت سوء استفاده کرده و بازار خدمات پس از فروش این محصولات را به دست گرفته‌اند. آنچه که کاربران محترم می‌بایست به آن توجه داشته باشند، عدم مراجعه به مراکز غیرمجاز جهت ترمیم و تعمیر لپ‌تاپ Samsung است؛ زیرا انجام تعمیرات لپ‌تاپ Samsung به دلیل ساختار فیزیکی و نرم‌افزاریِ پیچیده‌ی این محصول و همچنین با توجه به مدل‌ های متفاوت موجود در بازار، یک کار تخصصی بوده و نیاز به حضور کارشناسان این حوزه دارد؛ بنابراین به کاربران این محصول، توصیه می شود از تعمیرات لپ‌تاپ سامسونگ در مراکز غیرمجازی که تخصص این کار را ندارند به شدت اجتناب کنند.

لپ‌تاپ Samsung

لپ‌ تاپ Samsung یکی از تولیدات شرکت خوشه‌ای کره‌ای و چندملیتیِ سامسونگ است که به دلیل بالا بردن سطحی کیفی قطعات و نیز رعایت الگوی تنوع در ساختارِ تولیدات توانسته است طرفداران بسیاری را در تمام جهان همچنین در کشور ما، به دست آورد. اما این همه ماجرا نیست؛ دلایل دیگری که زمینه‌ ساز تصرف بخش عمده‌ای از بازارهای جهانی لپ‌ تاپ توسط سامسونگ است عبارتند از: حضور در فهرست برترین برندهای جهانی (بهترین برندهای جهانی ۲۰۰۹ بلومبرگ و اینتربرند و…) / طراحی و تولید قسمت اعظم -حدود ۷۰%- قطعات لپ‌تاپ‌‌های سامسونگ توسط کارشناسان سامسونگ / كاركرد بهتر و عمر طولانی‌تر لپ‌تاپ  سامسونگ / استحکام بالای لپ‌تاپ سامسونگ در برابر ضربه‌ها و صدمه‌های وارد شده / استحکام لپ‌تاپ سامسونگ در برابر شرایط متغیر آب و هوایی / دارا بودن گواهینامه های ISO 9001 در زمینه سیستمهای كنترل كیفیت

فروش لپ‌تاپ Samsung

اگر شما نیز قصد خرید یکی از لپ‌تاپ‌های Samsung را دارید اما به‌‌ هر دلیل هنوز به نتیجه‌ی قطعی نرسیده و نیازمندِ اطلاعاتِ جانبی و تکمیلی در ارتباط با کالای مورد نظر خود هستید، می‌توانید پرسش‌ های خود را با کارشناسان حاضر در بخش فروش لپ‌ تاپ‌ Samsung در میان بگذارید. کارشناسان نمایندگی لپ‌ تاپ Samsung در تلاش هستند تا طیف وسیعی از جدیدترین مدل‌های لپ‌ تاپ سامسونگ را با بهترین قیمت و بالاترین سطح کیفی خدمات پس از فروش  در دسترس شما قرار دهند.

تعمیر لپ تاپ سامسونگ

تعمیرات لپ تاپ

نوت بوک سامسونگ

کوله لپ تاپ

تفاوت تعمیرکارت گرافیک و چیپ گرافیک در لپ‌تاپ ؟

پرسش‌های بسیاری  در مورد تفاوت عملکرد  چیپ گرافیک و کارت گرافیک  و نحوه ی تعمیر آن‌ها مطرح شده است. در این قسمت به پاسخ این پرسش‌ها  می‌پردازیم . در اغلب لپ‌تاپ‌ها، بخصوص در لپ‌تاپ‌های جدید به جای کارت گرافیک مجزا کلیه اجزایی که وظیفه پردازش گرافیکی را دارند روی مادر بورد لپ‌تاپ بصورت ثابت مستقر هستند. بنابراین این لپ‌ تاپ‌ ها فاقد کارت گرافیک بوده و به اشتباه از قسمت گرافیکی آنها به نام کارت گرافیک لپ‌ تاپ یاد می‌شود.  در نوت بوک به لحاظ آن بورد بودن چیپ گرافیک و کمیاب بودن کارت گرافیک تعمیر یا تعویض چیپ گرافیک منطقی‌ تر می باشد تا تعویض کل مادربورد. تفاوت عمده ی کارت گرافیک لپ‌تاپ با کارت گرافیک پی سی در اندازه و توان آن است. نکته بسیار مهم این است که کارت گرافیک پی سی شامل یک فن و هیت سینک مجزا است که قدرت بسیار بالایی در خنک کردن چیپ گرافیک روی کارت دارد در حالیکه در لپ‌ تاپ‌ ها اگر کارت گرافیک بصورت مجزا نیز وجود داشته باشد  در اغلب موارد از یک هیت سینک مشترک با سی پی یو استفاده می کند.

تعمیر لپ تاپ سامسونگ | تعمیر نوت بوک سامسونگ

خدمات پس از فروش لپ تاپ سامسونگ در تهران

تمامی برندهای موجود در بازار در تلاش هستند تا در هر کشور خدمات پس از فروش اجناس خود را ارائه دهند . نمایندگی رسمی لپ تاپ سامسونگ نیز به این شکل عمل می کند . در واقع خدمات پس از فروش لپ تاپ سامسونگ در ایران شامل تمامی شهر ها می شود . یعنی خدمات پس از فروش لپ تاپ سامسونگ در تهران دارد خدمات پس از فروش لپ تاپ سامسونگ در اصفهان و سایر شهرهای کشور را نیز شامل می شود . تعمیرات مرکزی سامسونگ که زیر مجموعه شرکت مرکز تعمیرات ایران می باشد خدمات پس از فروش لپ تاپ سامسونگ در تهران را بر عهده دارد و در این کوشش است که خدمات قابلی را برای مشتریان عزیز فراهم آورد و در نتیجه به هدف خود که جلب رضایت مشتری است برسد .

تعمیر لپ تاپ سامسونگ / تعمیر نوت بوک سامسونگ / نمایندگی سامسونگ / نمایندگی لپ تاپ سامسونگ / تعمیر لپ تاپ سامسونگ / نمایندگی تعمیر لپ تاپ / نمایندگی تعمیر لپ تاپ سامسونگ / نمایندگی نوت بوک سامسونگ / نمایندگی تعمیر نوت بوک سامسونگ / تعمیر سامسونگ / تعمیر لپ تاپ سامسونگ / لپ تاپ سامسونگ / نوت بوک سامسونگ / تعمیرات لپ تاپ سامسونگ / تعمیرات نوت بوک سامسونگ / نمایندگی تعمیرات لپ تاپ / نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ / نمایندگی تعمیرات نوت بوک سامسونگ / تعمیر لپ تاپ سامسونگ / تعمیرات سامسونگ / تعمیر لپ تاپ samsung / تعمیر نوت بوک samsung / نمایندگی samsung / نمایندگی لپ تاپ samsung / تعمیر لپ تاپ samsung / نمایندگی تعمیر لپ تاپ samsung / نمایندگی نوت بوک samsung / نمایندگیتعمیر نوت بوک samsung / تعمیر samsung / تعمیر لپ تاپ samsung / لپ تاپ samsung / نوت بوک samsung / تعمیرات لپ تاپ samsung / تعمیرات نوت بوک samsung / نمایندگی تعمیرات لپ تاپ samsung / نمایندگی تعمیرات نوت بوک samsung / تعمیر لپ تاپ samsung / تعمیرات samsung